تاریخ امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

سمینار علمی مدیریت کسب و کار موفق

سمینار آموزشی

مدیریت کسب و کار موفق

با همکاری مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اصفهان

به ابتکار مجتمع آموزشی سبحان رایان

ویژه مجریان طرح های اشتغال زایی و خود کفایی

 

در راستای توسعه و پایدارسازی مشاغل خانگی و خود اشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سمینار یک روزه مدیریت کسب و کار موفق با اجرای مجتمع آموزشی سبحان در روز پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مدعوین برگزار شد .

ش

این سمینار با هدف آشنایی مددجویانی که با استفاده از تسهیلات طرحهای خودکفایی و خود اشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اصفهان اقدام به راه اندازی کسب و کاری نموده اند بود ، به همت و ابتکار مجتمع آموزشی سبحان که مجری دوره های کارآفرینی و بازاریابی و مدیریت کسب و کاراز سازمان فنی حرفه ای است و به سفارش واحد کارشناسی اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ناحیه ۳ شهرستان اصفهان  در جهت ارایه الگوی مطلوب و اصول اداره یک کسب و کار موفق اجرا شد .

ابتدا دکتر محمد میاندوآبی مشاورعالی مدیریت و کسب و کار و مدرس برجسته مجتمع آموزشی سبحان به عنوان اولین سخنران سمینار ضمن توجه به دانش و دلبستگی به کار ، نکات مهم گامهای موفقیت را برشمرد و به لزوم تغییر وتحمل فشار با ارایه تمرینات عملی بر شیوه های تغییر نگرش ها و پرورش باورها اشاره داشت . ایشان با بیان تکنیک های ایجاد باور و کسب آگاهی از فرصت های موجود که منجر به  تقویت شانس از این طریق خواهد شد ، اضافه کرد باید در فضاهای متناسب با علایق و استعدادها فعالیت داشت .دکتر میاندوآبی به هدف گذاری موثر وآینده پژوهی و سپس اقدام به اهمیت کسب مهارت های لازم و توجه به امکانات و توان شخصی برای داشتن یک کسب و کار موفق اشاره نمودند.

یکی از ابتکارات قابل تأمل و بسیار موثر این سمینارتجلیل و ارایه یک الگوی کسب و کارموفق و مشهود از جنس مدعوین، معرفی کارآفرین نمونه خانم ندا موسوی بود . ایشان که در حال حاضر عضو بنیاد  ملی نخبگان و انجمن مخترعین کشور است با بیان اینکه توانسته است همین تسهیلات و سرمایه اندک را به یک شرایط ایده آل تبدیل کند یکی از دلایل موفقیت خود را اینگونه بیان داشت که هیچ موقع با یک شکست نا امید نشدم و کنار نکشیدم .سپس در حضور مسئولین وتحسین حضار لوح سپاس و تجلیل کارآفرین جوان مجتمع  آموزشی سبحان به ایشان اهدا شد .

س

در ادامه سخنران دوم سمینار آقای مهندس سعید وفایی متخصص ومدرس فروش و بازاریابی کسب و کار به لزوم داشتن چشم انداز و توجه به کارتیمی به تامین رضایت مشتری اشاره کرد ، ایشان با بیان اهمیت  بسیار زیاد تمرکز در هرکسب وکار به شناخت و در نظر گرفتن  نقاط قوت و ضعف ، تهدیدات و فرصت ها اشاره نمود و در ادامه داشتن مهارت دانش مالی و مهارت کارتیمی و مدیریت به اهمیت مهارتهای ارتباطی و مذاکره را به عنوان نکات بسیار پر اهمیت  برای کارآفرینان متذکر شد.

در پایان این سمینارعلمی میزگرد مسیولین با حضور جناب آقای اسدی قائم مقام  و جناب آقای طبیبیان رییس طرحهای خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان وجناب آقای مصلی نژاد رییس  اداره آموزشگاه های آزاد سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و جناب آقای نصیری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه ۳ شهرستان و همچنین مدرسین سمینار تشکیل شده بود به سوالات فنی و تخصصی مدعوین پاسخ داده شد.

مجتمع آموزشی سبحان با کسب عنوان رتبه درجه یک کشوری سلسه مباحث و کارگاه های علمی و عملی آموزش کسب و کار وموفق و کارآفرینی را در برنامه آتی خود دارد.

به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار سایت

اجرای طرح ارزیابی عملکرد پرسنل موسسه سبحان
images
آموزش حرفه ای بازاریابی و فروش
شاخص
حرفه ای و کاربردی نحوه ساختن صفحات وب را یاد بگیرید
شاخص
آموزش حسابداری ویژه اشتغال
شاخص حسابداری
روتوش حرفه ای تصاویر و تصویر سازی
شاخص حرفه ای۱
آموزش کامپیوتر با ارائه مدارک معتبر(فنی و حرفه ای، سازمان مدیریت و ICDLجهانی)
شاخص مقدماتی